E-Ticaret Çözümleri

Organic Reklam

E-Ticaret ÇözümleriOrganic Reklam'ın e-ticaret çözümleri ile e-ticaretten aldığınız payı arttırın. Organic Reklam reklam ajansı hizmetleri kapsamında e-ticaret yapan işletmeler için e-ticaret alt yapısı ve entegrasyon sistemleri sağlar. Instagram ürün etiketleme, Google Merchant Center gibi fonksiyonları çalışır hale getirir. Google reklam ve Facebook reklam hesaplarını yönetir ya da bu konuda danışmanlık verir.

RESPONSİVE(MOBİL UYUMLU)

İşletmenizin internet sitesini bütün mobil ve masaüstü cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlar. Web sayfanızın tasarımını yaparken önemli ve müşterileriniz mobilken erişmesi gereken bilgileri mobil görünümünde tekrar düzenliyoruz. İnternet siteniz cep telefonundan, tableten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir.

KOLAY YÖNETİM PANELİ

Organic Reklam'ın hazırladığı internet sitelerindeki gelişmiş ve sade kontrol paneli ile internet sitenizdeki içeriği kolayca değiştirin ve internet sitenizi hızlı bir şekilde güncelleyin. Profaj internet sitelerideki yönetim paneli, haber ve görsel gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı sağlarken varolan içeriği kolay ve hızlı şekilde değiştirmenizi de sağlar.

ARAMA MOTORU UYUMLUİşletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş seo teknikleri işletmenizin Google’Da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırıyoruz.

KOLAY VE PRATİK KULLANIM

İşletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip, ödeme sistemlerinin sorunsuz çalıştığı e-ticaret siteleri Hazırlıyoruz.

YÜKSEK REKLAM PERFORMANSI

Dijital pazarlama çalışmalarınızın daha verimli olması için internet sitenizi Google reklamları, Facebook ve Instagram reklamlarına uyumlu olacak şekilde hazırlıyoruz. Böylece reklamlar ile aldığınız ziyaretçilerden daha yüksek oranda satış elde edersiniz. Google alışveriş reklamları için gereken ürün tanımlamalarını ve XML bağlantılarını sorunsuz bir şekilde hazırlıyoruz.

SATIŞ ODAKLI

İşletmenizin e-ticaret sitesini, sepet sayfalarını müşteri adaylarınızın tüm süreçleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde tamamlayacağı sadelikte hazırlıyoruz. Ürün satışına öncelik verir ve satın alma işlemlerini mümkün olduğunca kolaylaştırıyoruz.